WITOMINO PARK etap I

Witomino Park to kameralne, rodzinne osiedle będące nowoczesnym miejscem do życia. Powstaje w spokojnej, cichej okolicy, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni – Witominie.

 
Wszystkie budynki wyróżniać będzie prostota, nowoczesność i elegancja oraz wysoki standard wykończenia z dbałością o każdy detal. Różne powierzchnie zaprojektowanych mieszkań (od 36,67 m2 do 72,46 m2) każdemu pozwolą wybrać przestrzeń idealnie dostosowaną do obecnych wymogów i oczekiwań.
 
Bezpieczny plac zabaw oraz zadbane trawniki i tereny zielone sprawiają, że Witomino Park to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, a także osób ceniących relaks i odpoczynek w dobrze zaprojektowanej, kameralnej przestrzeni miejskiej. 
 
Wielkim atutem osiedla jest lokalizacja. Bliskość miasta oraz terenów zielonych powodują, że jest to miejsce idealne dla rodzin, a także osób aktywnych, które cenią długie spacery i wycieczki rowerowe. Z kolei niedaleko położona Obwodnica Trójmiasta sprawia, że Witomino Park to wymarzone miejsce dla osób aktywnych zawodowo, którym zależy na szybkim przemieszczaniu się pomiędzy pracą, szkołą, a domem.
 
W pobliżu osiedla znajdują się liczne placówki edukacyjne, sklepy i restauracje. Dojazd do Galerii Riviera zajmuje tylko kilka minut.
 
Decydując się na zakup mieszkania w inwestycji Witomino Park nie będą Państwo musieli wybierać pomiędzy bliskością przyrody, a byciem w centrum miejskich atrakcji.
Sport
Park
Handel i usługi
Restauracje

Lokalizacja

Park
Handel i usługi
Komunikacja
Sport
Edukacja
Lista mieszkań
Numer mieszkania
Powierzchnia
Piętro
Liczba pokoi
Status

CL

72,39 m2

0

1

zarezerwowane

CM1

68,09 m2

0

3

wolne

CM2

44,74 m2

0

2

wolne

CM3

68,09 m2

1

3

wolne

CM4

44,74 m2

1

2

wolne

CM5

69,87 m2

1

4

sprzedane

CM6

68,09 m2

2

3

wolne

CM7

44,74 m2

2

2

wolne

CM8

69,87 m2

2

4

sprzedane

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Biuro sprzedaży

Mieszkaniowy deweloper zajmujący się działalnością budowlaną w Gdyni. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w realizacji inwestycji w sposób profesjonalny.

Partnerzy

© Copyright 2018 MPOL Investment

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

.Facebook